май 13, 2020

Лято в града

Дългоочакваният летен сезон най-накрая изгря на моята географска ширина! Лятото на 2020 определено ще бъде белязано от качествено и количествено време изкарано на моята тераса, тъй като ваканционните пътувания се отлагат във времето (поради личен избор и социални обстоятелства).

И така, доста от това време се прекарва в ровене в нета, като всяко себеуважаващо се градско чедо, търсейки рецепти и инспирации да се развихря в кухнята.

Малките неща – като поглъщането на повече вода (понеже е горещо времето) ме карат да търся начини да разнообразя този леко досаден процес. Така попаднах на тези рецепти, които ме заинтригуваха с минималистичен стил, липса на музикален фон и ASMR съблазнителна есенция. Предлагам ви няколко и може би ще ви усмихнат.

Пожелавам едно горещо, лепкаво и много сладко лято в града!

Related stories

февруари 14, 2017

Обичай се

Памела Андерсън представя един различен подарък за Св. Валентин.

Read Article
април 24, 2017

От другата страна или ‘Rogue’

Този сериал носи специфичено настроение. Историята е тъмна и реалистична и яко си играе с нервите на зрителя до абсолютна пристрастеност към всеки следващ епизод, като те оставя с горчив привкус. Саундтракът е жесток и брилянтно подпира тежката атмосфера на сериала. Наистина добра история за сивитите зони на „доброто“ и „лошото“ в ежедневието. Нюансите на образите, Read Article

Read Article